Rekonstrukce a pámátkově chráněné objekty

Naše společnost se již od samého počátku zabývá také rekonstrukcemi všech pozemních staveb, mezi které patří zejména rodinné a bytové domy, objekty občanské vybavenosti, školy, průmyslové objekty aj., často s památkovou ochrannou státu a tím i značně odlišnými technologiemi výstavby, ale i objekty s datem doby výstavby nedávno minulé. Dále se zabýváme rekonstrukcemi historických fasád všech objektů. Další specialitou jsou rekonstrukce roubených staveb na Kokořínsku a to hlavně díky znalosti místních podmínek. Rádi Vás přivítáme v sídle naší společnosti, kde společně projdeme Váš budoucí stavební projekt. Naše zkušenosti v této oblasti jsou opravdu velké, a proto věříme, že s našimi službami budete maximálně spokojeni. Některé zajímavé realizace naleznete v referencích. Těšíme se na Vás.

Pokud od rekonstrukce raději ustoupíte nebo máte raději novostavby, nabízíme Vám velký výběr typových projektů našich partnerů

Vyžádejte si tištěný katalog všech projektů a nebo navštivte naši provozovnu, poskytneme Vám bezplatnou konzultaci. Na www.top25.cz naleznete 25 nejoblíbenějších projektů z dílny společnosti G SERVIS CZ. Celkovou nabídku G SERVIS a ARCHIPELAG naleznete na webových stránkách partnerů.

Dále nabízíme typové projekty rodinných domů, zde si můžet přečíst hlavní výhody těchto produktů a také navštívit stránky našich partnerů

  • Nízká cena Typový projekt vychází v pořizovací ceně několikanásobně levněji než projekt na míru od autorizovaného architekta.
  • Typový PROJEKT ZDARMA Při realizaci stavby na klíč s námi Vám cenu typového projektu odečteme z celkových nákladů.
  • Unikátní stavby si zasluhují unikátní péči a přístup. Jsme schopni obnovit a udržovat památkové chráněné objekty včetně výroby replik chybějících částí.
  • Velké množství projektů Na výběr máte ze široké škály typů domů, od přízemních, přes patrové, malé či obrovské rozlohou, členité či jednoduché, samostatně stojící nebo řadové.
  • Možnosti individuálních úprav To, že pořídíte typový projekt ještě neznamená, že nebude odpovídat Vašim snům a přáním. U typového projektu je možné provést celou řadu zásahů a přizpůsobit jej tak potřebám celé Vaší rodiny. I tak za projekt zaplatíte mnohonásobně méně než za individuální návrh.