Koho podporujeme?

Podporujeme několik regionálních projektů a dělá nám to radost.

MĚLNICKÁ JIZERSKÁ PADESÁTKA

Proč si nevyrazit na lyže? Co na tom, že je léto, vždyť se dá lyžovat skoro pořád. Kdo z Vás si zrovna teď myslí, že se vyrazilo na nějaký ten krušnohorský ledovec, tak je na omylu. Vyrazilo se na mělnické náměstí a po zjištění skutečnosti, že dlažky skutečně kloužou, byla tradice na světě.

MĚSTO MŠENO

Město Mšeno je vstupní branou do CHKO Kokořínsko. Leží na jeho východním okraji, na rozhraní okresů Mělník, Mladá Boleslav a Česká Lípa.

OKRAŠLOVACÍ SPOLEK PŠOVKA

Okrašlovací spolek Kokořínska organizuje zejména dobrovolné akce zaměřené na záchranu a revitalizaci drobných sakrálních a přírodních památek, které jsou většinou v našem regionu ve velmi špatném stavu. Byly postiženy devastací v souvislosti s poválečným odsunem a též lety totality, za níž byly mýceny stopy duchovního, kulturního a přírodního dědictví předchozích generací. Nezájem a neuvážené kroky likvidovaly rozmanitost a krásu přírodního prostředí.

OKRAŠLOVACÍ SPOLEK MĚSTA MŠENA

Na těchto stránkách najdete informace o jednom z nejstarších mšenských spolků, jehož začátky sahají až na konec 19. století. U jeho zrodu stálo v roce 1892 devět zakládajících členů, kteří se s velkým nadšením pustili do zkrášlování svého milovaného městečka Mšena a blízkého okolí.

VETERÁNSKÉ ROJENÍ

Setkání nejen anglických vozů a motocyklů, orientační jízda a jízda do vrchu.

PALEASTRA

SHŠ Palaestra